Pinnacle View Estate Tiana Villa
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Simbassäng Utomhusbassäng |
| Fitness/Gym Fitnesscenter | Aktiviteter Vattenpark Tennisbana Golfbana Ridning | Spa & Hälsocenter Jacuzzi |
| Mat/Dryck Bar/lounge | Rökning förbjuden Rökfria rum | Barnvänligt Barnsängar Leksaker |
Pinnacle View Estate Tiana Villa Montego Bay med 2 sovrum, som ligger inom 5 minuter till fots från Blue Diamond Shopping Centre, erbjuder bubbelpool för gästernas avkoppling. Villan, som ligger inom 6 km från Herrgården Rose Hall, har fitnesslektioner, hydromassagebadkar och utomhusbassäng för extra njutning.
White Witch Golf Course ligger ungefär 10 minuters bilfärd från den här villan med 1 badrum, och Treasure Hunt Gaming ligger ungefär 15 minuters bilfärd bort.
I badrummet finns även en separat toalett och en dusch. I badrummen finns badlakan och handdukar.
Köksfaciliteterna i Pinnacle View Estate Tiana Villa inkluderar vattenkokare, kylskåp och köksredskap, och det finns också matplats. Restaurangen Dream Castle Restaurant & Lounge, som erbjuder jamaicanska rätter, ligger mindre än 550 meter bort. Sangster internationella flygplats kan nås på 10 minuters bilresa. Boendet erbjuder möjligheter till avkoppling och träning, såsom en pool, ett fitnesscenter.
- Flygplatser
- Sangster internationella flygplats8 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Säkerhetsfack
- 24-timmars reception
- Inga husdjur
- 24-timmars säkerhet
- Brandsläckare
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Bar/lounge
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Solsängar
- Vattenpark
- Trädgård
- Fritids- och TV-Rum
- Jacuzzi
- Fitnesscenter
- Ridning
- Tennisbana
- Golfbana
- Offentligt bad
- Grunda delen
Service
- Flygplatstransfer (mot avgift)
- Hushållning
- Biluthyrning
- Tvätt
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Radio väckarklocka
- Barnsängar
- Barnpassning/barnomsorg
- Leksaker
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Max. antal extrasängar, som tillhandahålls i ett rum är 1.
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Pinnacle View Estate Tiana Villa till Sangster internationella flygplats?
Pinnacle View Estate Tiana Villa ligger inom 10 minuters bilresa från Sangster internationella flygplats. - ❓
Erbjuder Pinnacle View Estate Tiana Villa ett kök?
Pinnacle View Estate Tiana Villa har ett komplett kök med vattenkokare, kylskåp och köksredskap. - ❓
Tillåter denna villa husdjur?
Denna villa tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i villan?
Utsikten över poolen erbjuds till gästerna i villan. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor på Pinnacle View Estate Tiana Villa?
På Pinnacle View Estate Tiana Villa kan du utforska Montego Bays viktigaste landmärken, inklusive Herrgården Rose Hall (6 km), Treasure Hunt Gaming (3 km) och White Witch Golf Course, som finns inom 10 minuters bilresa.